İZMİR URLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İZZET GÜNDÜZ´ÜN YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ  EĞİTİM MÜDÜRÜ İZZET GÜNDÜZ´ÜN YIL SONU MESAJI

             Değerli Çalışma Arkadaşlarım, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrencilerim;


          
  2017/2018 Eğitim -Öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirerek karnelerin alınacağı bugünde, hepimiz aynı heyecan ve mutluluğu paylaşıyoruz.

              Sevgili Öğrenciler, 

            Yoğun ve yorucu bir sürecin sonucunda bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz.  Bir yıl boyunca çok çalıştınız, yoruldunuz, 3 ay sürecek yaz tatili sizleri bekliyor. Eğlenin, sevdiklerinizle vakit geçirin, sosyal ve kültürel aktivitelere katılın, kitap okuyun ve büyüklerinizden masal dinleyip bol bol masal anlatmayı unutmayın…

              Değerli Veliler,

           Bugün çocuklarımızın, kendileri için yapılan değerlendirmelerle duygusal yoğunluğun yaşandığı önemli bir gündür. Çocuklarımızın karnelerinde almış olduğu notlar ne olursa olsun, Çocuklarımızın yetersiz oldukları konulara değil, olumlu yönlerine odaklanalım. Çocuklarımıza şartlara bağlı olarak değil, her zaman sevdiğimizi ve güvendiğimizi hissettirelim. Onların başarısında önemli katkılarınız olduğunu biliyor ve sizlere gönülden teşekkür ediyorum. Ve çocuklarımıza özellikle okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimize tatilde masallar okumayı, onlarda masallar dinlemeyi unutmayınız… 

            

             Kıymetli Meslektaşlarım,  

            Öğrencilerimizi bilgi ile donatırken, aynı zamanda onları “iyi insan” olmaları için yetiştirmektesiniz.Eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütülmesi ve öğrencilerin başarı seviyelerinin arttırılması, planlı çalışmanız ve emeğiniz sayesinde olmuştur.Hepinize emekleriniz için teşekkür ederim.

            2018 - 2019 Eğitim -Öğretim yılında daha güzel başarılara imza atabilmek umuduyla tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize iyi tatiller dilerim.

 

 

                                                                                               İzzet GÜNDÜZ

                                                                                   Urla İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hacı İsa Mahallesi Ece Sokak No1 URLA /İZMİR - 0 (232) 7541017 / 7545776 / 7545617/ 7545698

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.